Lacivert Reklam

Lacivert Reklam

İletişim
Adresimiz

Atatürk Mah. İkitelli Cad. Mercan Sok. No:31-32-33-34 İkitelli
Küçükçekmece / İSTANBUL

Bizi Takip Edin

Promosyon Ürünleri

Pazarlama sadece bir reklam kampanyasından daha fazlasıdır; İşletmeniz için gelir elde etmelidir. Ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın farklı yollarını anlamak, işletmeniz için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabilir.

Müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajın türüne bağlı olarak, basılı medya, broşürler, kartvizitler, gazete ilanları ve dergiler gibi farklı seçenekler sunar.

Broşürler, posterler ve ambalajlar , ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında çeşitli mesajlar ve ayrıntılı bilgi sağlamak için uygun maliyetli bir yoldur.

Kartvizitleri , ağ aktivitelerinizi desteklemek ve potansiyel müşterilere sizinle iletişim kurmak için ihtiyaç duydukları bilgileri vermek için kullanılabilir.

Yerel gazete reklam olduğunutopluluğunuzdaki kişilere ulaşmanın bir yolu ve işiniz için daha güçlü bir yerel varlık oluşturmak için bunları iletinize tekrar tekrar gösterme.

Dergiler , kapsadığı konularla ilgilenen daha spesifik bir kitle kitlesini hedefleme avantajına sahiptir.

Elektronik ortam, içeriğe erişim için bir elektronik cihaz gerektiren herhangi bir ortam için genel bir terimdir. En yaygın elektronik medya biçimlerinden bazıları, televizyon, radyo, internet ve mobil cihazlar için içeriktir.

Televizyon içeriği, diğer medyalardan daha fazla izleyici süresi yakalar ve ev izleyicilerini hedefler.

Radyo düşük maliyetli ve seyirci genellikle bir istasyonun program formatına sadık.

İnternet , ürün veya hizmetinizi bir web sitesinde veya e-postayla pazarlamak için çeşitli farklı yollar sunar.

Cep telefonları ve akıllı telefonlar , müşterilere doğrudan mobil cihazlarında ulaşmanızı sağlayan pazarlama taktikleri sağlar.

Sosyal medya pazarlaması, müşterileriniz ve işletmeniz arasında çeşitli sosyal ağ sitelerini kullanarak çevrimiçi etkileşimi teşvik eder.

EK PROMOSYON FİKİRLERİ

Kalemler, anahtarlıklar ve takvimler gibi promosyon hediyeler, şirketinizin olumlu bir fikrini oluşturmanıza ve itibarını geliştirmeye yardımcı olmak için şahsen tanıdığınız kişi ve gruplara verilebilir. Promosyon ürünleri bu açıdan önemlidir.

Ağ ve topluluk katılımı da işinizin tanıtımını destekleyebilir. Ticari gösterilere, konferanslara, topluluk etkinliklerine ve diğer ağ etkinliklerine katılarak yeni kişiler oluşturabilir ve potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. İşletmeniz hakkında insanlarla konuşmak, ürün veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri olabilir. Sizler’ de promosyon alanında hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Pazarlama stratejinizi planlamak, ürün veya hizmetinizi tanıtmanın en iyi yolunu belirlemenize yardımcı olacak, başarınızı belirlenen hedeflere göre ölçmenize ve stratejinizin ayarlara ihtiyaç duyabileceği konusunda size daha net bir fikir vermenize olanak tanır.